DLACZEGO WARTO?

lamp

POZNASZ NAJNOWSZE TRENDY BRANŻOWE

handshake

NAWIĄŻESZ NOWE KONTAKTY BIZNESOWE

head

ZDOBĘDZIESZ CENNĄ WIEDZĘ I POZNASZ NOWOŚCI RYNKU

visitors image 1

Pharmacy Expo to okazja do spotkania najważniejszych i najbardziej doświadczonych ekspertów w tej dziedzinie. Podczas Kongresu Branży Farmaceutycznej podzielą się swoją wiedzą między innymi na temat prognoz dla sektora i oddziałujących na niego trendów, innowacji w produkcji leków czy też biotechnologicznej rewolucji w farmacji. Wydarzenie może zatem służyć jako narzędzie do rozwijania indywidualnych kompetencji i poszerzenia branżowej wiedzy.

Pod względem networkingowym wydarzenie nakierowane będzie na ułatwienie nawiązywania kontaktów biznesowych na preferencyjnych warunkach. Tym samym odwiedzający podczas Pharmacy Expo będą mogli skorzystać z atrakcyjnych ofert i rabatów, które nie będą dostępne w innych okolicznościach. Obecni wystawcy (między innymi producenci leków, aparatury diagnostycznej czy centra badawcze) nastawieni będą indywidualnie do każdego potencjalnego kontrahenta, gwarantując korzystne zasady współpracy.

visitors image 2

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

PTAK WARSAW EXPO – NAJLEPIEJ SKOMUNIKOWANE CENTRUM TARGOWE W POLSCE!

Największy obiekt targowy w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej

143 000 m2 powierzchni wystawienniczej
500 000 m2 powierzchni zewnętrznej
SAMOLOTEM

Do Ptak Warsaw Expo z Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina dotrzeć można w niespełna 10 minut! Nasze Centrum jest również dogodnie położone względem lotniska w Modlinie oraz Łodzi.

POCIĄGIEM

Warszawa posiada trzy stacje kolejowe dla pociągów dalekobieżnych: Dworzec Centralny (Warszawa Centralna), Dworzec Wschodni (Warszawa Wschodnia) oraz Dworzec Zachodni (Warszawa Zachodnia). Z dworca zachodniego do Ptak Warsaw Expo można dojechać samochodem już w 13 minut (wg Google).

AUTOBUSEM MIEJSKIM

Autobusy linii 703, 711 z zajezdni Krakowska P+R do przystanku „Paszków” lub autobus 733 do przystanku „Centrum Mody”. Uwaga! „Przystanek Paszków” i „Centrum mody” mieszczą się w II strefie biletowej. W bilety zaopatrzyć się można w większości kiosków, w biletomatach oraz autobusach.

SAMOCHODEM

Ptak Warsaw Expo znajduje się bezpośrednio przy trasie S8 w kierunku na Katowice. Zjazd Paszków. Dojazd z okolic lotniska Okęcie zajmie około 10 minut. Z centrum Warszawy – 15 minut. Z parkowaniem nie będzie problemu, nasze centrum dysponuje 15 000 miejsc parkingowych!