Strefa Networkingu

Podczas targów dostępna będzie, specjalnie wydzielona strefa networkingu – przestrzeń do wymiany doświadczeń i zacieśnienia kontaktów. Spotkania branżowe to idealna okazja do poszerzenia grona potencjalnych partnerów biznesowych, a także zbudowania bazy odbiorców.

Panel Edukacyjny

Liczne wystąpienia i konferencja branżowa prowadzona przez uznanych prelegentów – doświadczonych praktyków i znawców branży.

Pakiety Powitalne

Przygotowanie identyfikatorów oraz indywidualnych pakietów powitalnych do wszystkich zarejestrowanych, które zostaną przesłane bezpośrednio pod adres podany w formularzu rejestracyjnym.

BĘDZIESZ CZĘŚCIĄ MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW FARMACJI

Pharmacy Expo to gwarancja wygenerowania wartościowych leadów. W gronie odwiedzających targi znajdą się między innymi aptekarze, farmaceuci szpitalni, lekarze, laboranci, a także przedstawiciele instytutów badawczych i uczelni medycznych. To wysoce wyspecjalizowana grupa odbiorców, nastawiona na budowanie relacji biznesowych. Stanowi ona tym samym najbardziej „pożądaną” klientelę w branży farmaceutycznej.

ZAPREZENTUJESZ SWOJE PRODUKTY I USŁUGI TYSIĄCOM KONSUMENTÓW

Wydarzenia targowe stanowią najlepszą platformę do prezentowania rynkowych nowości. Pharmacy Expo da wystawcom możliwość premierowego ukazania innowacyjnych projektów i rozwiązań, których założeniem jest podbicie rynku. Jednocześnie da to możliwość uzyskania zweryfikowanych opinii na temat „debiutujących” usług i produktów, co ułatwi budowanie bazy customer experience.

ZDOBĘDZIESZ CENNĄ WIEDZĘ I POZNASZ NOWOŚCI RYNKU

W biznesie nie możesz pozwolić sobie na stanie w miejscu. Podczas szkoleń, seminariów i konferencji branżowych zdobędziesz cenną wiedzę, którą będziesz mógł wykorzystać w praktyce, a odwiedzając nasze targi odkryjesz najnowsze rozwiązania sprzętowe i produktowe.

NAWIĄŻESZ CENNE KONTAKTY BIZNESOWE

Podczas Pharmacy Expo przeprowadzisz rozmowy i zbudujesz cenne relacje biznesowe, które zaowocują nowymi kontraktami. Targi to jedyna taka okazja by nie tylko zbudować bazę nowych klientów, ale także by usłyszeć o ich potrzebach, co pozwoli na jeszcze lepsze dopasowanie oferty do oczekiwań odbiorców, co w efekcie wpłynie na zwiększenie zysków firmy.

Profil odwiedzającego

 • Menadżerowie oraz właściciele:
  • Kawiarni
  • Lodziarni
  • Cukierni
 • Technolodzy żywności
 • Firmy wynajmujące sprzęt i zastawę
 • Odpowiedzialni za zaopatrzenie, wyposażenie, modernizacje itd.
 • Przedstawiciele firm gastronomicznych
 • Restauratorzy, Kucharze, Cukiernicy, Lodziarze, Bariści

DEDYKOWANA ZABUDOWA TARGOWA

Zobacz katalog stoisk targowych i przygotuj się na udział w targach w sposób jeszcze bardziej efektywny. Dzięki temu katalogowi będziesz miał dostęp do gotowych projektów stoisk, które ułatwią Ci przygotowanie się do targów i zyskasz cenną oszczędność czasu i pieniędzy. Wybierając już gotowy projekt stoiska, będziesz mógł skupić się na innych ważnych aspektach przygotowań do targów, takich jak przygotowanie oferty, zorganizowanie transportu czy zaplanowanie działań marketingowych.

zdjęcie przykładowej zabudowy
grafika przykładowego vouchera

ODBIERZ VOUCHER NA ZABUDOWĘ

Z naszym kuponem masz pełną swobodę wyboru opcji, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. W ofercie znajdują się niestandardowe projekty stoisk, grafika i oznakowanie, podłogi i oświetlenie, meble, sprzęt AV i wiele innych. Wszystko, co musisz zrobić, to okazać nasz kupon przy zakupie, wartość zniżki zostanie uwzględniona w fakturze. Dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze, a także zyskasz większą elastyczność i swobodę twórczą.